מחפשים להשכיר אוהל אבלים בפתח תקווה? אוהלי הפסגה לרשותכם גם בזמנים הקשים ביותר, השכרת סוכת אבלים בפתח תקווה בהתאמה אישית במחירים הוגנים ללקוחותנו באזור פתח תקווה והסביבה.

השכרת אוהל אבלים לתקופת השבעה
אוהל אבלים להשכרה מחיר זול להיום
אוהלים לאבלים תמונות

כל מה שצריך לדעת על אוהל אבלים בפתח תקווה

אוהל אבלים בפתח תקווה

אוהל אבלים בפתח תקווה

מוות של מישהו קרוב תמיד תופס את הקרובים לא מוכנים. לא משנה אם היתה הכנה ארוכה או שלא, אי אפשר להתכונן לזה באמת וכשזה קורה מעבר לצער ולאבל צריך לדאוג ללא מעט עניינים טכניים. אחד מהם הוא מקום לשבת בו שבעה והיום, הדבר הנכון והפופולארי ביותר הוא ישיבה בסוכת אבלים. אוהל אבלים בפתח תקווה כמו גם בכל מקום אחר יחסוך את הצורך לשבת בבית, ויאפשר לקבל את המנחמים במקום מרווח מספיק. אוהל אבלים בפתח תקווה ניתן להתקנה בכל נקודת יעד אפשרית, וזאת בהתאם לתקנות העזר העירוניות המקלות בנושא הקמתם של אוהלי אבלים ברחבי העיר. אצלנו בחברת "אוהלי הפסגה", עומד לרשותכם שירות מקצועי אשר יעניק לך את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת במינימום התעסקות.

לקבלת הצעת מחיר מיידית להשכרת אוהל אבלים בפתח תקווה ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון: 072-392-3350

השכרת אוהל אבלים בפתח תקווה

אם אתם צריכים אוהל אבלים בפתח תקווה, חברת "אוהלי הפסגה" היא החברה אותה אתם מחפשים. החברה בעלת ניסיון רב והיא מספקת אוהלי אבלים כמו גם אוהלים לצרכים שונים במגוון גדלים בהתאם לצורך. אנחנו בחברת "אוהלי הפסגה", מעמידים לרשותכם מספר צוותי התקנה בפריסה ארצית. צוותים אלו מתמחים בהקמתם של אוהלי אבלים בפתח תקווה בכל נקודת יעד נדרשת, לרבות:

  • משטחי אספלט ובטון
  • גינות וחצרות פרטיות
  • מרפסות מרוצפות
  • שטחים ציבוריים פתוחים

תוך כמה זמן ניתן להקים אוהל אבלים?

על מנת לספק לכם שירות מהיר ומיידי של השכרת אוהל אבלים בפתח תקווה ובערים אחרות אנחנו בחברת "אוהלי הפסגה" מחזיקים במספר צוותי הקמה של אוהלי אבלים בכל רחבי הארץ. צוותים אלו עומדים לרשותך במתכונת שירות מורחבת של 24/7, כאשר פרק הזמן הנדרש להקמת אוהל אבלים נקבע בהתאם לגודל האוהל ובהתאם להכנה המקודמת של השטח על גביו נדרשת פעולת ההקמה וההתקנה של האוהל. ברוב המקרים, אנו מצליחים להקים אוהלי אבלים בפתח תקווה תוך מספר שעות מרגע הפנייה וביצוע ההזמנה.

מחירון אוהלי אבלים להשכרה

מידות האוהל כמות אנשים כמות שולחנות כמות כסאות מחיר
3X6 מטר 30 4 30 ₪ 870
4X6 מטר 50 6 50 ₪ 1270
4X8 מטר 65 8 65 ₪ 1400
4X10 מטר 70 9 70 ₪ 1470
5X10 מטר 80 10 80 ₪ 1570
5X12 מטר 100 12 100 ₪ 1870

*המחירים של החבילות המוצגות מתיחסים לאיסוף עצמי והשכרה ליום אחד

שירותים משלימים של השכרת אוהלי אבלים

חברת "אוהלי הפסגה" מעמידה לרשותכם מערכות ציוד ואבזור נחוץ לסביבת אוהל האבלים לאורך כל ימות השבעה. מערכות ציוד אלו כוללות בין היתר: שולחנות עץ גדולים, כסאות פלסטיק, מיחם, פלטת שבת, כסאות לאבלים וסידורי תפילה. היקף מערכות הציוד נקבע בין היתר בהתאם לגודל האוהל בו בחרתם, כאשר היצע האוהלים שלנו מיועד לקהל מנחמים של החל מ-30 ועד 100 איש היכולים להימצא בתוך האוהל בכל רגע נתון.

בנוסף, לרשותכם עומד ציוד נוסף להשכרה בעלות סמלית. ציוד זה כולל פטריות חימום ותנורים לחודשי החורף הקרים והשכרה של מצננים ומקררים לחודשי הקיץ הלוהטים של ארצנו ואף השכרת מזרונים ומחצלות לנוחות המשפחה האבלה והמנחמים שיגיעו לשבעה או לאזכרה.

לשאלות, ייעוץ ומידע נוסף אודות אוהלי אבלים להשכרה בפתח תקווה  ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון: 072-392-3350