אירוע בהפקה עצמית מצריך התארגנות מקדימה, חשיבה על כל פרט ופרט ווידוא שהכול עובד כמו שצריך. סגרת אוהל לאירוע שלך? מעולה! עכשיו הגיע הזמן לדאוג שלכל האורחים שלך יהיה נוח לשבת לאכול.

תוכן ראשי

לא משנה איזה אירוע זה, סביר להניח שתצטרכו השכרת שולחנות לאירועים. את שירותי ההשכרה מומלץ להזמין מחברה מקצועית ובעלת ניסיון, המספקת שולחנות לאירועים כמו גם ציוד ופריטים אחרים שצריך. השכרת כסאות ושולחנות מחברה מקצועית ואמינה תחסוך לכם לא מעט כאב ראש עם הידיעה שלא תצטרכו לחפש אותם אצל משפחה וחברים, לא תצטרכו לסחוב ולא תצטרכו להקדיש לזה זמן, הכול יגיע אליכם למקום האירוע בכמויות ובגדלים שתצטרכו.

חברת "אוהלי הפסגה" מציעה לך שירות השכרת שולחנות איכותיים, עמידים וחזקים שיעמדו לשירותך ויאפשרו לך לארח בנוחות ובסטייל

להזמנת שירות השכרת שולחנות ניתן לחייג למוקד ההזמנות שלנו 24/7 בטלפון 072-3923350

טיפים להשכרת שולחנות לאירועים

  • ציוד תקין – השכרת שולחנות מחברה אמינה ומקצועית אשר ידועה במוצרים והריהוט האיכותיים אותם היא מספקת ללקוחותיה. צוות אוהלי הפסגה מבטיחים לך אפשרות של השכרת שולחנות איכותיים המותאמים לדרישות שלך ולתקציב שלך.
  • כמות השולחנות – לפני ששוכרים שולחנות חשוב להחליט מה כמות השולחנות הדרושה לך. אם אין לך זמן לחשב את כמות האנשים שיגיעו לאירוע שלך, מומחי "אוהלי הפסגה" ישמחו להתאים עבורך אוהל ואת אותו ציוד משלים שיהפוך את האירוע שלך למושלם. ציוד כמו שולחנות בכמות מסוימת ובמגוון גדלים וגבהים. כסאות מפלסטיק וכסאות מהודרים. מזגן נייד, מאווררים, מקררים ואם מדובר על עונה קרירה נשמח להציע לך השכרת תנור ידידותי לסביבה מסוג אינפרא אדום או פטריות חימום, במחיר המשתלם לכל כיס.
  • מיקום השולחנות – חשוב להגיע להחלטה היכן בדיוק למקם את השולחנות באוהל. האפשרויות הן בתפזורת. בצידי האוהל. בשורות. בצורת ח' ועוד. הכל בהתאם לסוג האירוע ולמטרה שלך וגם כאן צוות המומחים של חברת "אוהלי הפסגה" ישמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך על סידור כסאות ושולחנות שינצל עד תום את גודל האוהל שבחרת.

השכרת שולחנותשירות מקצועי ואישי – אוהלי הפסגה

השכרת שולחנות לאירועים כמו גם כסאות, אוהלים, מחממים או השכרת מצננים, מקררים להשכרה וכל ציוד אחר משכירים רק בחברת "אוהלי הפסגה". למה? כי זו חברה מקצועית, חברה שעושה הכול על מנת שהלקוחות שלה יהיו מרוצים, חברה שמקפידה על עמידה בזמנים ועל שירות לקוחות מצוין.

צוות "אוהלי הפסגה" מציע לך שירות השכרת שולחנות מסוגים ודגמים שונים לאירועים שונים. אנחנו נספק את כל הציוד עד אלייך בהתאם ללוח הזמנים שסוכם מראש ונציב את השולחנות בהתאם לדרישה ולצרכים שלך.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר מיידית אפשר להתקשר אלינו 24 שעות ביממה בטלפון 072-3923350