תוכן ראשי

לא משנה אם החלטתם לערוך את החתונה שלכם בחצר של ההורים או שאתם מארגנים ערב צוות לחברים מהעבודה, צריכים מקומות ישיבה לאוהל אבלים או עורכים ארוחה חגיגית בבית עם כל המי ומי, הגיע הזמן לטפל בציוד וריהוט שיאפשרו לאורחים ולמנחמים להרגיש בנוח ואתם בוודאי תצטרכו בין השאר כסאות פלסטיק להשכרה. השכרת כסאות פלסטיק כמו גם השכרת שולחנות או כל ציוד אחר, צריכה להיות כזו שתספק את המשתמשים, שתהיה נוחה וכמובן, שתהיה במחירים אטרקטיביים. אם אתם מחפשים חברה שהמומחיות שלה היא השכרת שולחנות וכסאות לאירועים, הגעתם למקום הנכון. חברת "אוהלי הפסגה" מציעה לך את הציוד המשלים, הצעה הכוללת גם שירות השכרת כסאות, במחירים סופר נוחים!

השכרת כסאות לאוהלי אירועים – חשוב לדעת

השכרת כסאות לאירועיםהחלטת לשכור אוהל אירועים ענק בו ניתן יהיה לערוך את אירוע החתונה המיוחד שלך, אירוע הגיוס לצה"ל, מסיבת רווקים או כל אירוע משמח אחר? הגיע הזמן לחשוב גם על מקומות ישיבה לאורחים שלך. צוות "אוהלי הפסגה" מאפשרים לך השכרת כסאות לאירועים בהתאמה אישית לדרישות שלך, אך טרם ביצוע פעולה זאת חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • תקציב – הדבר הראשון עליו יש להחליט הוא התקציב העומד לרשותך למטרת השכרת כסאות לאירועים. כסאות להשכרה יש במגוון רחב של סוגים כשהעלויות שלהם בהתאם לדגם. בהתאם לסכום המיועד להשכרה ניתן יהיה לבחור בכסאות פלסטיק פשוטים או להחליט על השכרת כסאות מהודרים יותר.
  • כמות – תמיד חשוב לומר מראש לנציג החברה מהי כמות הכסאות הנדרשת לך. כך ניתן יהיה לוודא שהחברה המספקת תביא עימה מספיק כסאות להשכרה לאירועים ולא יהיה מצב של עוגמת נפש ברגע האחרון כשהאורחים שלך לא ימצאו מקום לשבת באירוע אותו ארגנת בקפידה.
  • התאמה אישית – המומחים של "אוהלי הפסגה" ישמחו לשמוע מהו התקציב שלך ובהתאם לתפור לך הצעת מחיר אטרקטיבית. הצעת מחיר זו תכלול כמות מדויקת של כסאות מדגם מסוים לבחירתך.

שירות מקצועי ואישי – אוהלי הפסגה

השכרת כסאות

השכרת כסאות לכל מטרה

חברת "אוהלי הפסגה" היא חברה עם ניסיון רב ממנה תוכלו לקבל בין השאר על השכרת כסאות פלסטיק מחיר אטרקטיבי במיוחד. מומחיותה של החברה היא השכרת שולחנות וכסאות כמו גם השכרת אוהלים עד 100 איש, וציוד נוסף לאירועים מכל סוג שהוא, והיא מספקת את השירותים שלה הן למגזר הפרטי, הן למגזר הציבורי והן למגזר העסקי. גם ברגעי הצער צוות "אוהלי הפסגה" עומד לרשותך וערוך לספק לך את כל הציוד החיוני לימות השבעה. כאן אנו מציעים חבילות אוהלי אבלים במחירים נוחים. החבילה תכלול אוהל אבלים לפי הצרכים והדרישות שלך, שולחנות, סידור תפילה, מיחם, פלטת שבת וכמובן גם כסאות פלסטיק למוזמנים ולמשפחה האבלה.

להצעת מחיר אטרקטיבית הכוללת השכרת ציוד לאוהל האירועים או לאוהל אבלים כגון כסאות לאבלים, כסאות פלסטיק לאירועים וציוד נוסף ניתן להתקשר אלינו 24/7 לטלפון 072-3923350