קצת עלינו, למה כדי לבחור באוהלי הפיסגה? לפניכם כמה נקודות חשובות:

לא חבל על הכסף?

זה יכול להיות בר המצווה של הילד או בת המצווה של הילדה, חתונת הזהב של הסבא והסבתא, יום הולדת או כל אירוע אחר. הפקת אירוע דורשת מקום, ומקום לקיים בו את האירוע – יעלה כסף ולא מעט. אז מה הפתרון? הפתרון הוא השכרת אוהלים לאירועים, אוהלים בגדלים שונים בהתאם לצורך שיעמדו תוך זמן קצר ויהוו תחליף מצוין למקום סגור. אוהל לאירועים לא נותן תחושה פחות מוגנת מאשר מקום בנוי וזו אופציה שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר. השכרת אוהל עשויה לחסוך לכם כסף ולא מעט, ועם שכירת שירותים איכותיים נוספים (קייטרינג, צילום וכדומה) האירוע שלכם יהיה מושלם.

למה להפוך את הבית?

אוהלים להשכרה הם בעלי יתרון נוסף. יש אירועים שונים שרוצים לקיים בבית, אירועים עם כמות קטנה עד בינונית של אנשים אך לאירוע בבית יש את ההשלכות שלו. הוא יוצר לא מעט בלאגן, הוא דורש לעיתים פינוי של בני הבית לפחות כמה שעות לפני האירוע כדי שאפשר יהיה לארגן אותו, צריך להעלות ציוד אם הבית בבניין מגורים ויש המון עבודה בבית. אוהל להשכרה במקרה כזה יחסוך לא מעט בלאגן. הכול יהיה בחלל אחד והחלל הזה יאורגן לפני ואחרי האירוע ולבית לא תהיה נגיעה לאירוע. כל מי שקיים אירוע באוהל כזה, לא מבין איך הוא לא חשב על זה באירועים קודמים…

הרבה יותר נוח

אוהל לאירועים להשכרה הוא גם הרבה יותר נוח מאשר קיום אירוע במקום סגור באולם או בבית. אפשר להקים אוהלים לאירועים בכל מקום כמעט (במידה ואין הפרעה לסביבה ויש אישור אם זה במקום ציבורי) מה שאומר שזה יכול להיות בחצר בית פרטי, בחצר משותפת בבניין מגורים, בפארק או בכל מקום אחר. אם יש מוזמן בעל מגבלה פיזית, אוהל לאירועים יחסוך את הצורך למצוא פתרונות נגישות, אם יש סבתא שקשה לה לעלות במדרגות, זה יהיה הכי נוח בשבילה, וכמובן, אם הוא ממוקם במיקום טוב, אפשר להגיע עד לכניסה שלו עם הרכב. השכרת אוהלים מתאימה לשלל אירועים ואחד מהם הוא פחות משמח – שבעה.

אוהלים להשכרה לשבעה

טוב שיש אירועים שמחים בהם השכרת אוהל לאירועים היא האופציה הטובה ביותר אך לצערנו, יש גם מקרים פחות משמחים שגם בהם אוהלים לאירועים יהיו פתרון מצוין. מקרה כזה הוא שבעה לאחר פטירת אדם, עם צפי לכמות גדולה של מנחמים שמאוד לא נוח או בכלל לא אפשרי לקבל בבית. השכרת אוהל לאירועים מעין אלו מצריכה חברה שיכולה להגיב מעכשיו לעכשיו ויכולה לתת מענה איכותי לכל מה שצריך. חברת "אוהלי הפסגה" מספקת אוהלים לאירועים מכל הסוגים כמו גם ציוד נוסף – מקררים לאירועים, אמצעי חימום לאירועים או קירור, כסאות, ,השכרת שולחנות ודברים אחרים.

למה לבחור דווקא בחברת "אוהלי הפסגה"?

אנחנו מספקים שירות אישי 24 שעות ביממה ללקוחותנו בכל הארץ, ותמיד כאן עם חיוך על מנת לעזור לכם בכל נושא!

קרדיט תמונות: