מחפשים להשכיר אוהל אבלים בבאר יעקב? אוהלי הפסגה לרשותכם גם בזמנים הקשים ביותר, השכרת סוכת אבלים בבאר יעקב בהתאמה אישית במחירים הוגנים ללקוחותנו באזור באר יעקב והסביבה.

השכרת אוהל אבלים לתקופת השבעה
אוהל אבלים להשכרה מחיר זול להיום
אוהלים לאבלים תמונות
כל חבילות אוהלי האבלים שלנו כוללות:
  • אוהל אבלים איכותי בגודל המשתנה בהתאם לחבילה
  • שולחנות עץ גדולים
  • כסאות פלסטיק
  • מיחם
  • פלטת שבת
  • סידורי תפילה
  • כסאות אבלים

מחירי החבילות נעים בין 870-1870 ש"ח ומשתנים לפי גודל האוהל

לפרטים התקשרו: 072-392-3350
סוגי חבילות אוהלי אבלים:
השכרת אוהל אבלים 3X6 מטר ל – 30 איש
השכרת אוהל אבלים 4X6 מטר ל – 50 איש
השכרת אוהל אבלים 4X8 מטר ל – 65 איש
השכרת אוהל אבלים 4X10 מטר ל – 70 איש
השכרת אוהל אבלים 5X10 מטר ל – 80 איש
השכרת אוהל אבלים 5X12 מטר ל 100 איש

השכרת אוהל אבלים מיידית בבאר יעקב

אוהל אבלים בבאר יעקב

אוהל אבלים בבאר יעקב

אוהל אבלים צריך להיות גדול מספיק בהתאם לצפי של המנחמים, צריך להיות אטום בכדי שלא ייכנסו בו רוחות וגשם וצריך להיות נעים לשוהים בו – האבלים והמנחמים. הוא תחליף מצוין לקבלת מנחמים בתוך הבית בעיקר כשמדובר על משפחה אליה אמורים להגיע המון מנחמים, והוא פופולארי מאוד היום במצבים מעין אלו. אם אתם זקוקים לאוהל אבלים להשכרה בבאר יעקב, חברת "אוהלי הפסגה" היא החברה אותה אתם מחפשים. חברתנו מחזיקה מלאי גדול של אוהלי אבלים בגדלים שונים המוכנים להקמה מיידית לבקשתכם. צוות המומחים של אוהלי הפסגה יגיעו אליכם בתוך מספר שעות ויקימו ויסדרו את אוהל האבלים שיהיה ערוך לקלוט את המשפחה שלך והמנחמים שיגיעו.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להשכרת אוהל אבלים בבאר יעקב ניתן לחייג אלינו 24/7 בטלפון: 072-392-3350 

השכרת אוהלי אבלים בבאר יעקב

למה לבחור דווקא בחברת "אוהלי הפסגה"? כי זו החברה המובילה בישראל בתחום, חברה אשר שירתה כבר מאות לקוחות מרוצים. חברתנו משכירה אוהלי אבלים כמו גם אוהלים למטרות אחרות פרטיות או עסקיות, ומספקת מענה מהיר ויעיל בכל זמן שהוא. לנו צוות עובדים מיומן ומקצועי שעושה הכול על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים, והכל תוך עמידה בזמנים.

כמה עולה השכרת אוהל אבלים בבאר יעקב?

השכרת אוהל אבלים בבאר יעקב באמצעותנו, מאפשרת לכם להיעזר בפתרונות השירות השונים המוצעים על ידינו וביניהם: שירותי ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לגודל האוהל הנחוץ לכם (ברשותנו אוהלי אבלים ל-30 עד 100 איש בהתאמה), שירותי הקמה ופירוק של אוהל האבלים בהתאם לתנאי השטח, פתרונות קירור ופתרונות חימום לאוהל וסביבתו בהתאם לעונות השנה ושירותי אספקת ציוד המותאם לימות השבעה כגון: שולחנות, כסאות, סידורי תפילה, פלטה לשבת וכדומה.

בנוסף, בגלל השעה הקשה והקושי לחשוב במונחים כספיים, חברת "אוהלי הפסגה" ממליצה לך לבקש מחבר קרוב או בן משפחה רחוק לטפל בענייני השכרת אוהל אבלים בבאר יעקב על מנת לבחור את החברה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם ולקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

מחירון אוהלי אבלים להשכרה

מידות האוהל כמות אנשים כמות שולחנות כמות כסאות מחיר
3X6 מטר 30 4 30 ₪ 870
4X6 מטר 50 6 50 ₪ 1270
4X8 מטר 65 8 65 ₪ 1400
4X10 מטר 70 9 70 ₪ 1470
5X10 מטר 80 10 80 ₪ 1570
5X12 מטר 100 12 100 ₪ 1870

*המחירים של החבילות המוצגות מתיחסים לאיסוף עצמי והשכרה ליום אחד

ציוד נלווה נוסף להקלת השהות באוהל האבלים

מעבר לציוד הבסיסי אשר כלול בחבילת אוהל האבלים (כסאות, סידורי תפילה, שולחנות עץ גדולים, מיחם, פלטת שבת) ישנו ציוד נוסף שיקל על המשפחה האבלה ועל המנחמים שיגיעו לשבעה. ציוד זה איננו חובה אך יש לבחון השכרה שלו בשיאן של עונות השנה השונות (נובמבר עד פברואר בחורף ויוני עד ספטמבר בקיץ) כדי לגרום לאירוע הזה להיות מעט קל יותר. בחודשי החורף אנו ממליצים על השכרת פטריות חימום ובקיץ על מצננים חזקים שיקררו את האוהל. יש ברשותנו גם מלאי מקררים להשכרה בזמינות מיידית. בנוסף, במידה ונדרשים פתרונות לינה ניתן להשכיר מזרנים ומחצלות לשימוש בזמן השבעה. כל הציוד מתוחזק ברמה הכי גבוהה וזמין עבורכם מיידית ללא צורך לחכות.

לפרטים נוספים ולהזמנת אוהל אבלים בבאר יעקב ניתן ליצור איתנו קשר טלפוני בכל שעות היממה (למעט שבת) בטלפון: 072-392-3350

כאן בשעתכם הקשה,

"אוהלי הפסגה"

שירותים בקרבת מקום: אוהל אבלים להשכרה בלוד | השכרת אוהל לאבלים ברמלה | אוהל אבלים בראשון לציון