תוכן ראשי

מחפשים פתרונות יצירתיים לחימום האירוע הקרוב שלכם? "אוהלי הפסגה" כאן לשירותכם, מגוון פתרונות מתקדמים לחימום אירועים במחירים שלא שווה לפספס.

"אוהלי הפסגה" מציעה לך השכרת אוהל לתקופת האבל וכן השכרת אוהלים לאירועים משמחים של החיים. אירועים אלו יכולים לקרות בכל ימות השנה ולכן לפעמים נדרשים עזרים כדי להפוך את השהות באוהל לנעימה יותר. במאמר זה נתמקד בכל הקשור אל חימום האוהל הנבחר ונסביר אודות היתרונות של בחירת חימום לאוהל.

חימום לאירועים – פתרון הכרחי לחודשי החורף

חימום לאירועיםאם החלטת על השכרת אוהל לאירועים בחודשים הקרירים של השנה, חשוב להכיר את אחד השירותים החשובים ביותר בימים אלו: שירות חימום לאירועים. חשוב לקחת בחשבון שההחלטה להימנע מהשכרת אמצעי חימום לאוהל יכולה לקצר את זמן ביקורם של האורחים בגלל הקור המקפיא של חודשי נובמבר עד פברואר. חברת "אוהלי הפסגה" מציעים לך את הפתרון האידיאלי לימים הקרים: חימום לאירועים להשכרה בדמות תנור חימום אינפרא אדום ופטריות חימום לאירועים.

היתרונות של השכרת חימום לאירועים

  • התאמה לכל אירוע – החלטת על מסיבת יום הולדת באוהל אירועים, ברית מילה באוהל ענק, מסיבת גיוס ואירועים נוספים? חברת "אוהלי הפסגה" תתאים את החימום לאוהל שלך. בהתאם לגודל האוהל, לכמות המוזמנים ולאופי האירוע נמליץ לך האם עדיף לך השכרת פטריות חימום או תנורי חימום והיכן כדאי למקם אותם על מנת לשמור על הבטיחות באוהל ולחמם אותו כראוי.
  • חיסכון בהוצאה – חשוב לדעת שנכון לשנת 2019 אפשרויות החימום המוצעות לך במסגרת שירותים נלווים לאוהל לאירועים, הם פתרונות הפועלים על מנגנון חכם וחסכוני בחשמל.
  • חימום חכם – אחד היתרונות של חימום באמצעות תנור חימום אינפרא אדום הוא בכך שמדובר על חימום שטח נרחב של האוהל. אפשרות נוספת היא פיזור פטריות חימום באוהל אירועים. כיוון שפטריית חימום היא ניידת, ניתן להזיז אותה במהלך האירוע לכל אזור בו מעוניינים. בנוסף, חשוב לדעת שמדובר על אמצעי חימום בטיחותי בעל תו תקן ועשוי מחומר חזק, אשר אינו מחליד.
  • יתרונות תנור אינפרא אדום – תנור ידידותי לסביבה שאינו משחרר מזהמים, אינו משתלט על החמצן בחדר ולכן לא מרגישים מחנק באוהל כאשר תנור זה פועל, אינו מייבש את האוויר, התנור מחמם במהירות, החימום ממוקד ומדויק, הוא בטיחותי לשימוש ועלות ההשכרה שלו מתאימה לכל כיס (199 ₪).

עורכים אירוע בחודשי הקיץ החמים? אנו ב"אוהלי הפסגה" מספקים גם קירור לאירועים בסטנדרטים גבוהיים.

אם החלטת לערוך אירוע בחודשים הקרירים של השנה, חברת "אוהלי הפסגה" מציעה לך פתרונות חימום אוויר המותאמים לאוהל שלך.

להתייעצות עם צוות אוהלי הפסגה ולהזמנת אמצעי חימום ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון 072-3923350