השכרת אוהלים לכל מטרה ברב אזורי הארץ... חייגו עוד היום: 072-392-3350

אוהל אבלים

מחפשים להשכיר אוהל אבלים? הגעתם למקום הנכון! אוהלי הפסגה מספקים שירותי אוהלי אבלים להשכרה מגדלים שונים לפי בקשת הלקוח.

יש לא מעט אירועים משמחים בחיינו וטוב שכך, אירועים שקורים לנו או לקרובים לנו. אך לצערנו יש גם אירועים עצובים, ואחד מהם הוא פטירת בן משפחה מקירבה ראשונה. זו יכולה להיות פטירה ללא הכנה מראש מה שמשאיר את האבלים בהלם ויגון ויכולה להיות פטירה שהיתה ידועה מראש אך גם במקרה כזה, הצער גדול והאבלים כואבים. לא משנה מהי סיבת הפטירה, האבלים יישבו שבעה מה שאפשר עקרונית לעשות בתוך הבית, אך סוכת אבלים תהיה פתרון הרבה יותר פרקטי. הנה כמה יתרונות של סוכות אבלים, יתרונות שיכולים לסייע לעבור את הימים הקשים הללו עם קצת יותר נוחות.

השכרת אוהל אבלים – כל הייתרונות

הרבה יותר מקום – אוהל לאבלים יאפשר קודם כל לקבל את המנחמים עם הרבה יותר מקום מאשר בבית. אחת הבעיות בשבעה היא שלעיתים מגיעים הרבה מנחמים, ואין להם מקום לשבת ולפעמים גם לא לעמוד. זה נכון לסופי שבוע בהם בדרך כלל זרם המנחמים גובר ונכון גם לשאר ימי השבוע. זה נכון עוד יותר למשפחות בהן יש מספר גדול של אבלים ואז כמות המנחמים גדולה עוד יותר.

יותר נוח לאבלים ולמנחמים – האבלים שגם ככה עוברים ימים קשים ואף יושבים בכיסאות נמוכים (אלו שנוהגים כך) צריכים להרגיש בנוח. אוהל אבלים להשכרה יהיה הרבה יותר נוח לאבלים מאשר לקבל אנשים בביתם מכיוון שאוהל כזה הוא ניטרלי והוא לא המעון הפרטי. האבל לא צריך לדאוג שהוא יהיה נקי כמו במקרה שהוא מקבל את המנחמים בבית וזה חוסך לו כאב ראש. גם המנחמים ירגישו בנוח יותר להגיע לאוהל אבלים מאשר לביתו של אדם. ביתו של אדם הוא מעונו הפרטי ורבים ירגישו נוח יותר להיכנס לאוהל מאשר לבית של האבל.

אפשר להקים בכל מקום – סוכת אבלים להשכרה אפשר להקים כמעט בכל מקום ולא צריך אישורים מיוחדים במידה והיא לא מפריעה לאף אחד. בחצר בית פרטי, אין שום בעיה להקים ובחצר בניין משותף, כל מה שצריך הוא לבקש מהשכנים ובדרך כלל כולם מסכימים בגלל המצב המיוחד.

הקמה מהירה במיוחד – סוכת אבלים להשכרה מוקמת במהירות. כל מה שצריך הוא ליצור קשר עם חברת "אוהלי הפסגה", להגיד מהם הצרכים מבחינת גודל ומיקום ותוך זמן קצר צוות של החברה מגיע ומבצע את העבודה.

אטום וחזק – השכרת אוהל אבלים מתאימה לכל מזג אויר. האוהלים של חברת "אוהלי הפסגה" הינם אוהלים חזקים ועמידים וכמובן גם אטומים, כך שאין חשש שייכנס גשם או שהשמש תורגש.

סוכת אבלים להשכרה – למה דווקא "אוהלי הפסגה"?

אוהל אבליםרגע לפני שאתם מבררים לגבי מחיר אוהל אבלים הנה כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. ראשית, החברה ממנה אתם משכירים את האוהל, צריכה להיות חברה עם ניסיון. אתם לא רוצים שתהיה איזו שהיא בעיה ולא תקבלו מענה מהיר במיוחד. חברת "אוהלי הפסגה" היא חברה עם ניסיון רב והיא מספקת מענה מהיר ויעיל לכל בעיה. שנית, אתם חייבים לבחור בחברה שמקפידה על עמידה בזמנים. הרי אי אפשר לדחות את השבעה ואתם הקמה מהירה במיוחד. גם כאן, חברת "אוהלי הפסגה" היא המצטיינת בשוק והיא עומדת בזמנים שהוגדרו ללא פשרות. השכרת אוהלים לאבלים צריכה להיות גם מחברה שנותנת שירות מצוין ולא פחות חשוב מכך, יחס אדיב ונעים ללקוח ובמקרה כזה גם ברגישות הדרושה, וחברת "אוהלי הפסגה" עונה גם על הפרמטר הזה, ועל כך יעידו מאות הלקוחות המרוצים שהיא שירתה. חברת "אוהלי הפסגה" מספקת גם ציוד נלווה כגון: השכרת כסאות , השכרת שולחנות ואמצעי חימום/קירור ,מצננים וכל מה שאתם צריכים הוא להגיד מהם הצרכים שלכם והם יקבלו מענה.

רוצים לדעת יותר? צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

דילוג לתוכן