תוכן ראשי

ישנם ימים בהם החום מעיק, ימים בהם אי אפשר לעשות שום דבר ובעיקר אי אפשר לקיים אף אירוע בלי אמצעי קירור. בעת השכרת אוהל לאירועים בחודשי הקיץ הלוהטים חייבים לחשוב גם על פתרונות קירור לאוהל. צוות "אוהלי הפסגה" כאן כדי לעזור לך להבין מה כולל שירות השכרת קירור לאירועים וכיצד ניתן לבחור באפשרויות המתאימות ביותר לאוהל שלך.

כל מה שצריך לדעת על השכרת קירור לאירועים

מאווררים לאירועים במחיר אטרקטיבי

קירור לאירועים

פתרונות קירור לאירועים – אוהלים ממוזגים

אוהלים הם אזורים אטומים ללא מעבר אוויר קבוע ולכן מאווררים הם התשובה האידיאלית בשבילך. בניגוד למזגן, כאן מדובר על אמצעי אוורור וקירור אותו כל אחד מאיתנו מכיר. השכרת מאווררים תבטיח לכם פיזור אוויר, צינון של האזור ושמירה על הלחות הרצויה (מאוורר אינו מייבש כמו מזגן). בנוסף, צוות המומחים של "אוהלי פסגה" יוכל לתכנן את מיקום המאווררים באופן חכם, כך שכל המוזמנים יוכלו ליהנות מאוויר טוב בכל חלקי האוהל ושליטה על ההפעלה והכיבוי של המאווררים. שירות השכרת מאווררים מוצע במחיר אטרקטיבי ביותר, שכן עלות השכרתם של שני מאווררים היא 180 ₪.

השכרת מזגן נייד לאירועים

קירור האוהל באופן היעיל ביותר בצורה חד משמעית. שירות השכרת מזגן נייד במחיר של 689 ₪, הוא השירות המתאים לך. קיימים יתרונות רבים להחלטה על השכרת מזגן נייד לאירוע – ניתן לנייד אותו לכל מקום בו מעוניינים באוהל, הוא לא תופס מקום רב באוהל וכיוון שהוא אינו צורך כמויות גדולות של אנרגיה על מנת לקרר את החדר, שימוש נכון בו יוביל לחיסכון בחשמל.

השכרת ציוד קירור לאירועים צריכה להיות מחברה אמינה, חברה שכל מה שהיא רואה מול עיניה הוא טובתו של הלקוח. לחברת "אוהלי הפסגה" יש את הניסיון הדרוש לאחר מאות אירועים בהם היא סיפקה אמצעי קירור כמו גם ציוד אחר – אמצעי חימום לאירועים, שולחנות להשכרה, השכרת כיסאות, אוהלים וציוד נוסף. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

במה כדאי לבחור? המומחים של אוהלי פסגה מציעים לך שירות השכרת קירור לאירועים ומבטיחים להתאים לך את אמצעי הקירור האידיאלי לך בשיחת טלפון אחת!

לפרטים נוספים ולהשכרת קירור לאירועים ניתן להתקשר אלינו 24/7 בטלפון 072-3923350