מחפשים להשכיר אוהל אבלים בשרון? אוהלי הפסגה לרשותכם גם בזמנים הקשים ביותר, השכרת סוכת אבלים בשרון בהתאמה אישית במחירים הוגנים ללקוחותנו באזור בשרון והסביבה.

השכרת אוהל אבלים לתקופת השבעה
אוהל אבלים להשכרה מחיר זול להיום
אוהלים לאבלים תמונות

הדרך היעילה ביותר להשכרת אוהל אבלים בשרון 

חברת "אוהלי הפסגה" פועלת בהצלחה רבה גם באיזור השרון ומציעה לכם פתרונות אירוח מקצועיים ומיידיים לשבעה או לאזכרה. צוות "אוהלי הפסגה" יעניק לכם שירות מעולה ומוצר איכותי ויעשה ככל הניתן על מנת להקל עליך בשעתכם הקשה.

לקבלת שיחת ייעוץ חינם ולהזמנת אוהל אבלים בשרון צרו קשר: 072-392-3350

השכרת אוהל אבלים בשרון

השכרת אוהל אבלים בשרון

השכרת אוהל אבלים בשרון

אם אתם זקוקים לאוהל אבלים בשרון ורוצים שהוא יגיע ויוקם במהירות וחשוב לכם לקבל מענה מהיר ויעיל על כל בעיה או תקלה, חברת "אוהלי הפסגה" היא החברה אותה אתם מחפשים. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה וייתן לכל מענה מהיר ויעיל. שירות של השכרת אוהל אבלים בשרון כמו בכל מקום אחר מוענק לכם בזמן קשה במיוחד, וזה בדיוק הזמן בו צריך לבחור בחברה רגישה שעושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה השכרת אוהל אבלים בשרון?

חבילות השכרת אוהלים של חברת "אוהלי הפסגה" מגיעות בגדלים שונים ומתאימות לאכלס מגוון רחב של שוהים. רגע לפני שבוחנים ספק השכרת אוהלי אבלים בשרון, חברת "אוהלי הפסגה" ממליצה לכם להעביר את הטיפול בנושא השכרת סוכת האבלים לחבר או לקרוב משפחה הפנויים רגשית לטפל בנושא זה על מנת שהצעת המחיר תהיה האטרקטיבית והמתאימה ביותר עבורכם. השלב הבא יהיה להבין מה כמות האנשים הצפויה להגיע לשבעה/אזכרה. יש לזכור שהאבלים הם דווקא החלק הקטן מכמות האנשים מכיוון שהמנחמים אשר יגיעו אמנם באים והולכים, אבל עדיין נוכחים בתפילות השונות ולכן האוהל צריך להכיל גם אותם. אחרי שהבנתם את גודל האוהל הרצוי, חברת "אוהלי הפסגה" תעזור לכם לבחור ציוד נלווה נוסף אשר עשוי להקל על השוהים באוהל כגון – פטריות חימום ותנורים בחורף ומצננים ומקררים בקיץ.

כדי לעזור לכם להבין את סדרי הגודל של האוהלים, פירטנו מטה את סוגי האוהלים השונים אשר ברשותנו. מידע זה ידייק לכם את הצעת המחיר ויחסוך לכם הוצאות מיותרות. כאשר אנו מחשבים את כמות האנשים לכל אוהל, אנו מתייחסים לכמות האנשים היכולים להימצא בשטח האוהל בכל רגע נתון.

מחירון אוהלי אבלים להשכרה

מידות האוהל כמות אנשים כמות שולחנות כמות כסאות מחיר
3X6 מטר 30 4 30 ₪ 870
4X6 מטר 50 6 50 ₪ 1270
4X8 מטר 65 8 65 ₪ 1400
4X10 מטר 70 9 70 ₪ 1470
5X10 מטר 80 10 80 ₪ 1570
5X12 מטר 100 12 100 ₪ 1870

*המחירים של החבילות המוצגות מתיחסים לאיסוף עצמי והשכרה ליום אחד

אוהל אבלים להשכרה בשרון – הפתרון הנכון ברגעים הקשים

למה לבחור דווקא ב"אוהלי הפסגה"? כי חברת "אוהלי הפסגה" היא חברה עם ניסיון רב והיא החברה מקפידה על עמידה בזמנים ועל שירות לא פחות ממצוין.

ניסיון רב השנים העומד לרשותנו בכל הנוגע להשכרת אוהלי אבלים, מבטיח לכם שירות מהיר ומקצועי ללא דופי ברגעים הקשים בהם דרוש לכם פתרון מיידי להקמת אוהל אבלים. ברשותנו מלאי גדול של אוהלי אבלים בגדלים שונים, בין היתר ניתן למצוא אצלנו גם אוהלי ענק להשכרה. אוהלי האבלים המוחזקים על ידינו מתוחזקים במקצועיות לאורך כל ימות השנה.

חברת "אוהלי הפסגה" כאן לרשותכם לכל שאלה או התייעצות וזמינה עבורכם 24/7 בטלפון: 072-392-3350

בברכת בשורות טובות,

"אוהלי הפסגה"